کریو فایروال

folder_openبازاریابی اجتماعی, دسته‌بندی نشده

راه اندازی و معرفی فایروال کریو

راه اندازی و نصب فایروال کریو میتواند در سازمان شما میتواند امکانات بی نظری برای شما داشته باشد که این امکانات می تواند در اولا مصرف اینترنت دانست چرا که با اعمال سیاست های مورد نیاز از مصرف بیهوده اینترنت کاملا جلوگیری کرد و دوم اینکه میتواند از شبکه شما در برابر حملات جلوگیری کند ضمن اینکه این قابلیت را دارا می باشد که در بیرون از سازمان شما بتوانید از منابع سازمان خود مانند برنلمه مالی اتوماسیون اداری و وی\ و دوربین های مدار بسته استفاده کنید.

محافظت از حملات سایبری:

راه اندازی فایروال کریو میتواند امکاناتی بسیار کلیدی و کاربردی که میتوانید در شرکت و یا سازمان خود استفاده کنید میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

  • بهینه سازی و مدیریت پهنای باند اینترنت کاربران که باعث کاهش مصرف اینترنت و افزایش سرعت اینترنت خواهد شد
  • دریافت گزارش دقیق و منظم از کاربران که نشان دهنده این است که یک کاربر در طی روز به چه سایت هایی مراجعه کرده و چه جنس فایلی را دانلود کزده است.
  • ارتباط امن و موثر بین دفاتر و دفاتر و بین کارخانه و دفاتر مرکزی برای استفاده از منابع یکدیگر مانند اتوماسیون های اداری برنامه های مالی …
  • امکان بررسی فایل های دانلود شده کاربران از اینترنت
  • مسدود سازی دانلود فایلهایی با پسوند های مختلف جهت جلوگیری از دانلود فیلم موزیک توسط کارمندان
  • محدود سازی سایت های مختلف سرگرمی جهت جلوگیری از ورود کارمندان
  • مسدود سازی بر اساس کلمات کلیدی به عنوان مثال می توانید کلمه دانلو فیلم های جدید را مسدود کرد و هر سایتی که فیلم و سریال دارد توسط این فیروال مسدود خواهد شد.
  • کنترل بر محتوای دانلود
  • محدود سازی اینترنت ساعتی و یا به صورت حجمی به صورت روزانه و یا ماهانه
  • و…

با استفاده از قابلیت‌ های مدیریتی که در Kerio وجود دارد به ‌راحتی می‌ توان کاربران موجود در شبکه را مدیریت کرد و از میزان اینترنت مصرفی هر کاربر مطلع شد و برای کاربران در هر شرایطی سیاست‌ های مصرفی تعیین کرد تا کاربران از اینترنت سازمان سوءاستفاده نکنند.

راه اندازی فایروال کریو میتواند از ایمیل سرور شما محافظت کند

Firewall

اصلی ترین وظیفه یک دیوارآتش مستقر در محیط، نظارت بر ترافیک ورودی و خروجی شبکه بر مبنای سیاست های امنیتی سازمان می باشد. کریو قادر است برای نظارت بر ترافیک اینترنت قواعد قابل درک و ساده ای را مبتنی بر رویه های امنیتی شبکه پیشنهاد دهد.

ایجاد یک ارتباط امن با Kerio Secure VPN:

با راه اندازی فایروال کریو میتوانید ارتباط امن بین دفاتر سازمانهای خود داشته باشید و از منابع یکدیگر ماننده اتصال سیستم ویپ،به اشتراک گذاری انواع فایل و… استفاده کنید.

شایان ذکر است که برای برقراری یک VPN امن، کریو کنترل از IPSec  و L2TP استفاده می‌ کند. همچنین می‌ توان جهت افزایش امنیت از احراز هویت دو مرحله‌ ای استفاده کرد.

سیستم ضد نفوذ (IPS)

سیستم ضد نفوذ Kerio می تواند به طور غیر محسوس تمامی ترافیک ورودی و خروجی شبکه را تحت نظارت قرار دهد و در کنار دیواره آتش سرویس دهنده های داخل شبکه را از هرگونه نفوذ و ارتباط غیر مجاز در امان نگه دارد.

محافظت در مقابل ویروس ها

Kerio، به طور اختیاری یک پویشگر قوی، مختص ویروس را جهت ترافیک ورودی و خروجی HTTP ,FTP ,SMTP ,POP3 فراهم نموده است

مسیریابی (Routing) در Kerio

همچنین قابلیت Web Filtering نیز در سازمان با استفاده از Kerio امکان‌ پذیر می‌ باشد.

جهت مشاوره رایگان در خصوص راه اندازی در سازمان و شرکت خود میتوانید به صورت رایگان با شماره    09128103953 و یا 91035680-021   به صورت رایگان مشاوره دریافت کنید.

Related Posts

فهرست